החלפת אבנים בגובה


חיפויי אבן תורמים לא מעט למבנה שלנו הן מבחינת ויזואליות ומראה יוקרתי ומודרני והן מבחינת בידוד תרמי ואקוסטי, יחד עם השנים ונזקי מזג האוויר אנו רואים כי חיפויי האבן בבניין שלנו הופכים לרופפים, דהויים ומעט פחות עמידים ופונקציונאליים משהיו והרגישו לנו בעבר. החלפת אבנים בגובה היא מלאכה אשר יש לבצע אותה על מנת להבטיח את בטיחות הסביבה והמבנה. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות, גובה פלוס ריכזה עבורכם תשובות לכל השאלות הרלוונטיות.


מה חשוב לדעת על החלפת אבנים בגובה?

החלפת אבנים בגובה היא פעולה המתבצעת על ידי בעלי מקצוע המחזיקים בכל הרישיונות הרלוונטיים לשם ביצוע המלאכה. החלפת אבנים בגובה לרוב תתבצע על מנת לשמור על בטיחות דיירי המבנה ובטיחותם של העוברים והשבים. כמו כן, ישנם לא מעט יתרונות פונקציונאליים אותם אנו מנסים לשמר עת החלפת אבנים בגובה.


מדוע אנו צריכים לחזק את האבנים בבניין שלנו?

משקי בית לצד ועדי בתי  רבים תוהים מדוע הם צריכים לחזק את האבנים בבניין שלהם, למעשה לא צריך ללכת רחוק מדי על מנת לקבל תשובה מאחר והיא תשובה די בסיסית – ככל שהזמן עובר, הטבע עושה את שלו, נבכי מזג האוויר, תנועות הקרקע ועוד מגוון רחב של אספקטים גורמים לכך שהאבנים נשחקות ומאבדות מן החיוניות שלהן עד למקרים בהן הן נשברות ונופלות מן המבנה. כאשר אנחנו מדברים על הסיבות לחזק את האבנים בבניין שלנו אנו רואים שלוש סיבות עיקריות:


·        ירידה בערך הדירה – יחד עם השנים אנו רואים לא מעט בניינים אשר מאבדים מן הנראות שלהם כאשר כל מספר חודשים נופלת לה אבן אחרת כלפי מטה, אבנים חסרות במבנה הבניין הם מעבר לבעיה ויזואלית מאחר והם מעידים על בעיה גדולה אף יותר – כתוצאה מכך גם ערך הנכס והבניין יורד בצורה משמעותית עת השכרה ו/או מכירה.

·        פגיעה בנזק ו/או באדם – אף אחד מאיתנו לא רוצה להגיע למצב כזה, אך כאשר האבנים רופפות ואינן חזקות מספיק ישנו סיכוי כי נפילה של אבן יכולה להסתכם בנזק ברכוש לאחד מן דיירי הבניין ו/או העוברים והשווים בשכונה. מדובר פה במחדל בטיחותי לכל דבר ועניין אותו אפשר למנוע כבר מראש.

·        פחות עמידות ופונקציונאליות – חיפוי אבן עוזר לנו לשמור בצורה מושלמת על הבניין כנגד נזקי מזג האוויר לצד בידוד תרמי ובידוד אקוסטי מן העולם שבחוץ, יחד עם זאת כאשר האבנים כבר "עשו את שלהן" ומתחילות להתפורר להן מתחילה בעיה אחרת – קיר הבניין חשוף יותר מבעבר לנזקי מזג האוויר, חדירות של מים, רטיבויות, טחב ועובש.


מתי יש צורך בהחלפת וחיזוק אבנים בגובה?

אנו מאמינים כי כל מספר שנים קיים הצורך בהזמנת בעל מקצוע לבדיקה שגרתית אשר יבדוק את מצב החיפויים בבניין שלכם, במהלך הבדיקה הוא יבדוק האם ישנם סדקים, התפוררות או שאר דברים העלולים לסמן על בעיה שעלולה לפגוע בעמידות, בפונקציונאליות ואף לפגוע בנזק ו/או באדם. יחד עם זאת במצבים בהם אתם רואים כי אבני המבנה מתחילים לאבד מעט מן החיוניות שלהם, סדקים בולטים לעין ואף נפילה של אבנים מן המבנה – אנו מפצירים בכם להתקשר לבעל מקצוע המתמחה בהחלפת אבנים בגובה באותו הרגע בדיוק מאחר ומדובר בבעיה בטיחותית לכל דבר ועניין.


מהי העלות של עבודת החלפת אבנים בגובה?

כאשר אנחנו מדברים על העלות של עבודת החלפת אבנים בגובה אנו לא מדברים על מחיר אחיד, כל מקרה נבחן לגופו ומתומחר בהתאם. אנו מציעים לכם להזמין חברה המתמחה בעבודות בגובה לצד עבודת החלפת אבנים בגובה אשר תגיע אל הבניין שלכם ותיתן לכם אפיון מלא בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם. כמו כן, המחיר עלול מעט להשתנות בבחירת בעל המקצוע, לדוגמא בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום יעלה מעט יותר ממקביליו ללא הניסיון.

 

למה מומלץ לבחור בגובה פלוס?

עבודות בגובה דורשות לא מעט מיומנות, יצירתיות ומקצועיות בדיוק לשם כך גובה פלוס נכנסו לתמונה. חברת גובה פלוס מתמחה בכל הקשור לעבודות גובה, עבודות איטום, צביעה, שטיפה לצד חיזוק והחלפת אבנים. החברה פועלת יחד עם כל ההיתרים הרלוונטיים ולפי דרישות משרד העבודה ומאושרת על ידה. בצוות שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של אנשי צוות בעלי הכשרות מתאימות אשר שמים את ערך הבטיחות כערך עליון. החברה פועלת כבר למעלה מ – 15 שנה ללא לאות והפכה לבחירתם הטבעית של לא מעט לקוחות פרטיים ובעלי מקצוע מן התחום.


אנו מזמינים אתם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולהבטיח את בטיחותכם עוד היום, אמרתם החלפת אבנים בגובה – אמרתם גובה פלוס

טואול - בניית אתרים