צביעת בניינים בסנפלינג


בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה אדירה בכמות ועדי הבית אשר מחליטים להרים את הכפפה ולפעול לשם צביעת הבניין. צביעת בניין משותף לעיתים יכולה להיות מלאכה לא קלה אשר דורשת לא מעט אישורים מן שארי דיירי הבניין, אישורים מן העירייה ואף קבלת הצעות מחיר ממספר רחב של קבלני צבע לשם ביצוע המלאכה. אנו מניחים שאתם כמה צעדים לפני הרגע בו אתם בוחרים בעל מקצוע לשם ביצוע העבודה – בדיוק לשם כך אנו נמצאים פה על מנת לענות לכם על כל השאלות והתהיות.


צביעת בניינים בסנפלינג


מהי צביעת בניינים בסנפלינג?

צביעת בניינים בסנפלינג כשמה כן היא, היא צביעה אשר מתבצעת על ידי צוות אנשי מקצוע המתמחים בעולם הצבע אשר נתלים על גבי חבלי סנפלינג איכותיים ומבצעים את מלאכת הצביעה לאורך כל הבניין בצורה חופשית ובטוחה. כאשר אנחנו עובדים עם אנשי המקצוע המתמחים בצביעת בניינים בסנפלינג אנו יכולים להיות רגועים ולדעת כי שיטה זו נותנת להם את האפשרות "לרחף" לאורך ולרוחב ולהגיע לפינות הקטנות ביותר – כך שהם יצליחו לתת מעטפת מלאה לכל חזית הבניין.

כאשר אנחנו מדברים על צביעת בניינים בסנפלינג אנו רואים מספר יתרונות אשר הופכים שיטה זו לשיטה השכיחה ביותר כיום בעולם הצבע:


·        מהירות וגמישות העבודה – צביעת בניינים בסנפלינג נותנת את האפשרות לבצע את העבודה במהירות ובנוחות תוך כדי טווח תנועה מלא לכל הצבעים הנמצאים על חזית הבניין, מהירות וגמישות העבודה משפיעים גם על המחיר והופכים אותו לנוח יותר עבור דיירי הבניין.

·        איכות העבודה – היות ובעלי המקצוע יכולים להגיע דרך חבלי הסנפלינג לכל פינה ולו הכי קטנה בחזית הבניין שלכם ניתן להגיד כי איכות העבודה מובטחת מאחר ואלו יעשו את הכל על מנת להבטיח שלא תשאר פינה קטנה בחזית הבניין שלא קיבלה את היחס המתאים לה.

·        מחיר – בשונה ממה שניתן לחשוב צביעת בניינים בסנפלינג היא מוצר צריכה אשר מרבית ועדי הבתים בישראל יכולים להרשות לעצמם, מהירות העבודה והיכולת להעלות מגוון רחב של עובדים בעת אחת ללא אתגר לוגיסטי משפיעים בצורה ישירה על המחיר.


מתי יש צורך בצביעת בניין?

דיירים רבים תוהים ושואלים את עצמם מתי למעשה יש צורך בצביעת בניין, כאשר אנחנו מדברים על צביעת בניין אנו מדברים על משהו כללי למדי – אלו יכולים להיות צביעה נקודתית של פנים הבניין והקירות המשותפים או שמא צביעה וליטוש של חזית הבניין. כאשר אנחנו מדברים על צביעת בניין אנו רואים 2 מקרים שכיחים:


·        כחלק משיפוץ של חזית ו/או פנים הבניין – לא מעט פעמים צביעת בניינים בסנפלינג נערכת כתוצאה משיפוץ גדול יותר של הבניין, תהליך של חידוש ואף של שיקום מבנה. אין מן הנמנע לבצע לאחר פעולות אלו צביעה איכותית, נכונה ויסודית של המבנה.

·        בלאי של השנים – הבניין שלנו חשוף באופן גבוה לנזקי מזג האוויר, אבק, פסולת ושאר ירקות אשר פוגעים בתקינותו, בצבעו ובעמידותו. אלא מעט דיירים מבינים את החשיבות בנראות הויזואלית והאסתטית לצד הפונקציונאליות בצביעת בניין ומחליטים להעניק "חיים חדשים" לבניין. יחד עם עבודת צביעת בניין איכותית ניתן להגן על הבניין לאורך מספר שנים תוך כדי שמירה על ללא לאות על הנראות הויזואלית שלו.


מהם 5 השלבים העיקריים בתהליך הצביעה בסנפלינג?

כאשר אנחנו מדברים על תהליך צביעה בסנפלינג אנו רואים כי ישנם כ-חמישה שלבים מהותיים המלווים אותנו מן השלב הראשוני ועד גמר המלאכה.

·        קבלת אישור מן כל דיירי הבניין – לרוב כאשר אנחנו נדבר על צביעת בניינים אנחנו נדבר על מלאכה הדורשת לא מעט אישורים. אנו יוצאים מנקודת הנחה כי בבניין חיים לא מעט משפחות כאשר כל משפחה מחזיקה בדעה שונה בנושאים שונים הקשורים לסביבת הנכס והבניין. על מנת להתחיל תהליך צביעת בניינים בסנפלינג יש להשיג אישור והסכמה של כל דיירי הבניין, יחד עם זאת בהנחה ויש מספר דיירים סרבנים אשר מקשים על המלאכה – יש אפשרות לגשת אל גורם חיצוני אשר יעזור לכם להתמודד מול אלו ולהגיע להסכמה משותפת.

·        אישורים מן העירייה לביצוע המלאכה – לאחר שהשגתם את האישורים מן כל דיירי הבניין, עליכם לוודא כי יש לכם אישור מן העירייה ו/או הרשות המוניציפלית לבצע כל שינוי במבנה הקיים שלכם. ישראל מתאפיינת בבירוקרטיה שלא נגמרת לכן על מנת לבצע מלאכה זו תצטרכו להנפיק אישור "שינוי חזית הבניין". ניתן לעבור את התהליך יחד עם חברה המתמחה בצביעת בניינים בסנפלינג אשר תעזור לכם ותכוון אתכם במהלך התהליך.

·        שלב האפיון והאבחון – לאחר שיש לכם אישורים מן העירייה ו/או הרשות המוניציפלית ומן דיירי הבניין הגיע הזמן להתחיל את עבודת הצביעה. בשלב זה יגיעו אנשי מקצוע מטעם החברה איתה תבחרו לעבוד אשר מתמחים בכל הקשור לעבודות צביעה בגובה. אנשי המקצוע יעלו אל חזית הבניין ויעשו אפיון ואבחון מלא – במהלכו הם יבחרו את הנקודות הבעייתיות ביותר אותן יש לצבוע, מה הם האזורים הדורשים מעט ליטוש וישבו יחד עם הדיירים על המסקנות שלהם. לאחר שיחה משותפת עם דיירי הבניין והגעה למסקנות בעקבות שלב האפיון והאבחון יעברו אנשי המקצוע לשלב הבא בו הם מעריכים את העבודה בהתאם לדרישות הדיירים ואת כל הכלים הנדרשים.

·        מכינים את השטח לקראת הצביעה – לאחר שישנו אפיון מלא מתחילים לעבוד על תכנית עבודה מסודרת בה מכינים את כל חומרי הגלם הרלוונטיים לשם ביצוע הצביעה. אין מן הנמנע כי במרוצת השנים המבנה שלכם יחשף לא מעט לנבזקי הטבע השונים, לכלוך, פסולות, אבק ושאר משקעים אשר פוגעים בתקינותו ובצבעו של הבניין. לכן, טרם הצביעה יש לנקות את הקירות בצורה מקצועית יחד עם קירות ייעודיים, לבצע תיקונים שונים במבנה ואף למלא, לשייף וללטש את הקירות.

·        מתחילים בצביעה – עברנו את כל השלבים הראשוניים ועכשיו הגענו לשלב שממנו אנחנו יכולים ליהנות, שלב הצביעה. בשלב זה אנו הלכה למעשה מתחילים לצבוע את הבניין באמצעות סנפלינג ייעודי. שלב הצביעה צריך להתבצע על ידי חברה בעלת ניסיון ומוניטין בתחום אשר מתמחה בכל הקשור לעולם צביעת בניינים בסנפלינג. מזל טוב, הבניין שלכם צבוע – תתחדשו!


מה חשוב לבדוק לפני צביעת הבניין בגובה?

אחרי לא מעט תהיות בחרנו ללכת על זה וכל מה שנשאר לנו הוא למצוא צבעי בניין ו/או קבלן צבע אשר יבצע את העבודה עבורנו בצורה מקצועית. יחד עם זאת, אנו מאמינים שיצא לכם לשמוע לא מעט הצעות שונות ואף ללכת לאיבוד. ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר:

·        בעל ניסיון ומוניטין בתחום – כאשר אתם בוחרים בעל מקצוע לשם ביצוע המלאכה עליכם לבדוק כי יש לו ניסיון ומוניטין בתחום. עבודה עם בעל מקצוע המחזיק במוניטין וניסיון בתחום נותן לנו את האפשרות "לנוח על זרי דפנה" מאחר ואותו בעל מקצוע ידע איך לגשת, לאפיין ולצבוע את הבניין שלנו בצורה המקצועית ביותר וללא לאות. כמו כן, המוניטין אותו צבר בעל המקצוע במהלך השנים מעיד לא מעט על התנהלותו, איכותו וטיב העבודה שלו.

·        מחזיק בכל ההיתרים הרלוונטיים – על מנת לבצע עבודות בגובה לצד צביעת בניין בסנפלינג יש להחזיק בלא מעט אישורים הניתנים על ידי משרד העבודה לפי תקנות עבודה בגובה. בדקו כי החברה איתה אתם עובדים מחזיקה בכל ההיתרים, האישורים וכן מאושרת ומוסמכת על ידי משרד העבודה לשם ביצוע העבודה – בטיחות לפני הכל.

·        ביטוח אחריות מקצועית – כמו בכל עבודה הנעשית בתוך הבניין ו/או מחוץ לבניין אנו ממליצים לכם לבדוק האם בעל המקצוע איתו אתם עובדים נותן ביטוח  אחריות מקצועית, נסו להבין יחד איתו מה הם המקרים אותם מכסה הביטוח שלו והאם גם אתם תצטרכו לבטח באופן נפרד את עצמכם ו/או את הרכוש שלכם. בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום לרוב יעבוד יחד עם ביטוח אחריות מקצועית בדרגות שונות.

·        נותן עבורכם מעטפת מלאה – אנו מאמינים בבעלי מקצוע אשר יודעים לעבוד בצדדים נוספים של המתרס, לכן אם בעל המקצוע איתו אתם עובדים נותן עבורכם מעטפת מלאה בנושאים שונים הקשורים למלאכת הצביעה הרי לכם שהגעתם למקום הנכון. כאשר אנחנו מדברים על מעטפת מלאה אנו מדברים על – תיקוני פיגומים, ליטושים, תיקוני שפכטל, הרכבת פיגומים, שטיפות לחץ, תיקוני ברזל חלוד, חיזוק אריחים בגובה ואף שירות ליווי אל מול הרשויות הרלוונטיות לשם קבלת אישורים לביצוע העבודה מלכתחילה.

אלו ארבעת הדברים אשר לעניות דעתנו עוזרים להרכיב את בעל המקצוע המושלם ביותר עבורכם לשם ביצוע המלאכה.


כמה עולה צביעת בניינים בסנפלינג?

החלטתם שהגיע הזמן לשנות את חזית הבניין שלכם ולצבוע את הבניין בשיטת חבלי הסנפלינג ואתם תוהים מה הוא המחיר. כאשר אנחנו מדברים על המחיר אנו רואים אין ספור משתנים המשפיעים בצורה ישירה על המחיר, ביניהם ניתן לראות:


·        שטח המבנה – אחד מן הפרמטרים אשר משפיעים באופן ישיר ומשמעותי על מחיר צביעת בניין משותף הוא שטח המבנה לצד המורכבות בצביעה שלו (מרפסות ושאר אלמנטים הנמצאים בחוץ המבנה).

·        שירות מקיף או רק צביעה – כיום ישנן לא מעט חברות אשר נותנות לכן את האפשרות לבחור בין שירותי צביעת בניינים לבין ליווי מקיף לאורך כל השלבים – החל מהגשת בקשה להיתר בנייה מהועדה המקומית(על מנת לצבוע את הבניין צריך אישור מיוחד), אפיון מלא, בחירת גוונים וצבעים ואף הכנה יחד עם הדיירים לקראת המלאכה. גם אלו משפיעים באופן ישיר על המחיר.

·        איכות החומר – איכות חומרי הגלם איתם בעל המקצוע יעבוד ישפיע באופן ישיר על מחיר צביעת הבניין.

 

אנו מאמינים כי כל מקרה הוא לגופו, לכן אנו ממליצים לכם לפנות אל חברה ייעודית המתמחה בצביעת בניינים בסנפלינג אשר תאפיין יחד איתכם את הבניין שלכם ואת הצרכים שלכם לשם הצעת מחיר מסודרת ומפורטת.

 

מדוע מומלץ להעזר בשירותי חברה מוסמכת?

חברת גובה פלוס הינה אחת מן החברות המובילות ביותר בישראל בכל הקשור לביצוע עבודות גובה, סנפלינג תעשייתי, שיקום מבנים ואף עבודות איטום, צביעה ואחזקה. החברה בעלת ניסיון של למעלה מ – 15 שנים בתחום והפכה לבחירתם הטבעית של מאות וועדי בתים בישראל לצד בעלי מקצוע. כל אנשי החברה הינם מוסמכים ועברו את כל ההכשרות הרלוונטיות לשם ביצוע המלאכות ברמה הגבוהה ביותר.החברה פועלת ללא לאות על פי כל דרישות הבטיחות לצד דרישות משרד העבודה לעבודות בגובה, מחזיקה בציוד משוכלל ובכל ההיתרים הרלוונטיים. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו וליהנות משירות איכותי ומקצועי ללא פשרות. בחירה נכונה היא בחירה בגובה פלוס!


logo בניית אתרים