עבודות סנפלינג במרכז


בשנים האחרונות אנו רואים כי ענף העבודות בגובה לצד עבודות סנפלינג בפרט הפך לאחד הענפים המובילים והשכיחים ביותר. אם אנו נסתכל על עולם הבנייה של שני העשורים האחרונים אנו נראה בנייה לגובה, גורדי שחקים ולא מעט מבנים אשר קשה לגשת אליהם ללא התערבות חיצונית – מה שהופך מלאכות כמו צביעה, תיקונים, בנייה, איתור של בעיות תשתית ועבודות תחזוקה שונות לכמעט בלתי אפשריות. דרך עבודות סנפלינג ניתן לתת מענה לכל אלו בצורה מקצועית ויעילה.


עבודות סנפלינג במרכז


מתי יש צורך בעבודות סנפלינג במרכז?

אנשים רבים תוהים מתי ישנו צורך בעבודות סנפלינג במרכז, כאשר אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי עבודות סנפלינג במרכז נחשבים לדבר שכיח במיוחד ופוגשים אותנו במגוון רחב של מקרים. בין המקרים השכיחים אנו יכולים לראות:


·        איטום גגות – ישנם לא מעט גגות אשר הגישה אליהם היא כמעט ובלתי אפשרית ו/או מעט מסובכת. דרך סנפלינג ניתן "לטייל" על הגג בבטיחות וביעילות ולבצע את המלאכה בצורה חכמה ונכונה.


·        הרחקת יונים – אף אחד לא אוהב שזה קורה אך לעיתים היונים מגיעים אל פתח הבניין שלנו, חדר השירותים ו/או המבואות השונות ועושה רושם שהם לא ממש מתכננים ללכת. לשם מלאכת הרחקת יונים והתקנת הציוד הנדרש לשם הרחקתם אנו רואים לא מעט פעמים צורך בעבודות סנפלינג.


·        שיקום מבנים – אין זה משנה אם מדובר בבניין חדש ו/או בניין מיושן אנו למדים כי כל בניין צריך בשלב כזה או אחר במרוצת חייו לעבור שיקום ותחזוקה. כאשר אנחנו מדברים על בניינים גבוהים לצד גורדי שחקים אנו למדים כי הדרך הבטיחותית, המהירה והנכונה ביותר לבצע עבודות אלו היא באמצעות עבודות סנפלינג במרכז. כאשר אנחנו מדברים על שיקום מבנים ותחזוקה אנו מדברים על מגוון רחב של תיקונים, פתרונות צביעה, שיקום של חיפויים שונים, שיקום של ברזלים ושאר אבני היסוד של הבניין.


·        איטום קירות – איטום קירות הינו אחד המקרים השכיחים ביותר בהם אנו רואים אנשים משתמשים בעבודות סנפלינג. לא מעט פעמים אנו מגלים כי הקירות הפנימיים ו/או החיצוניים שלנו אינם אטומים מספיק מפני חדירת מים מסיבות שונות – כל אלו יכולים לגרום לנזקים רבים החל מהתפוררות של קירות, פגיעה משמעותית בתשתית הבית ו/או הבניין ועד במקרים חריגים קריסה של הקיר. עבודות סנפלינג נותנות לנו את האפשרות להגיע אל כל המקומות הנסתרים ביותר ולאטום ולשקם את הקיר בצורה הטובה ביותר.

אלו הם רק על עובי הקורה המלאכות אשר מתבצעות באמצעות עבודות סנפלינג במרכז, יחד עם זאת אנו יכולים לראות מלאכות רבות נוספות לצד – צביעת מבנים, התקנת מרזבים במבנים, חיזוק אריחים, ניקוי חלונות ועוד.


כמה עולה עבודת סנפלינג במרכז?

אנשים רבים תוהים מה היא העלות של עבודת סנפלינג במרכז, הלכה למעשה כאשר אנחנו מדברים על מחיר של עבודות סנפלינג במרכז אנו רואים מגוון רחב של משתנים. המחיר כאמור משתנה מעבודה אחת אל עבודה אחרת בהתאם לטיב העבודה. למשל מלאכת ניקון חלונות ברוב המקרים תעלה מעט שונה מאיטום קירות ו/או שיקום מבנים. המחיר מושפע ממשתנים רבים ביניהם ניתן לראות: רמת הסיכון, הגובה בו העבודה תתבצע, כמות העובדים אשר יוקצו למלאכה, משך העבודה, מורכבות העבודה, רמת נגישות, הניסיון והמוניטין של בעל המקצוע איתו אתם תעבדו.


כל עבודת סנפלינג במרכז מתומחרת בצורה שונה מאחר וכל אחת מן העבודות דורשת התייחסות שונה לכן כל הצעות המחיר נפתרות בהתאמה אישית, אנו מציעים לכם ליצור קשר עם גובה פלוס על מנת לאפיין יחד עם אנשי המקצוע שלנו את הצרכים שלכם ולקבל הצעת מחיר מסודרת.


מדוע מומלץ לשכור איש מקצוע מוסמך?

בדיוק כמו שלא הייתם מתקנים את הרכב שלכם בעצמכם כך אנו מאמינים שלא הייתם מבצעים עבודות סנפלינג במרכז לבדכם. כאשר אנחנו מדברים על עבודות סנפלינג אנו מדברים על מלאכה אשר צריכה להתבצע על ידי בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין אשר מחזיק בכל ההיתרים הרלוונטיים לצד רישיון עבודה בגובה הניתן מטעם משרד העבודה. איש מקצוע מוסמך יוכל לגשת אל המלאכה בצורה נכונה ובטיחותית ולדאוג עבורנו לכל הצרכים שלנו.


למה מומלץ לפנות לחברת גובה פלוס באזור המרכז?

אנו מאמינים כי יצא לכם לשמוע על חברות רבות המתעסקות בתחום הסנפלינג לצד עבודות בגובה ואתם תוהים למה מומלץ לכם לפנות דווקא לחברת גובה פלוס באזור המרכז. חברת גובה פלוס הינה אחת מן החברות המובילות, הוותיקות והאיכותניות ביותר בישראל בכל הקשור לביצוע עבודות בגובה לצד סנפלינג תעשייתי, שיקום מבנים, עבודות איטום על כל סוגיהם לצד טיפולי תחזוקה וצביעה. החברה בעלת ניסיון של למעלה מ – 15 שנה והפכה כבר מזמן לברירת מחדל ולבחירתם הטבעית של אלפי משקי בית, עסקים ויזמים ברחבי הארץ.כל אנשי המקצוע בחברה הינם מיומנים ומקצועיים, עוברים הכשרות על בסיס קבוע על מנת לשמור על כשירותם ומחזיקים בכל הרישיונות וההיתרים הרלוונטיים לביצוע המלאכה שלהם. החברה פועלת בהתאם לכל דרישות הבטיחות של משרד העבודה לעבודות בגובה ומחזיקה בציוד המוביל והמשוכלל ביותר כיום במשק – בחירה נכונה היא בחירה בגובה פלוס.


logo בניית אתרים