איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

 

איטום קירות בגובה: המדריך המלא

אחד הדברים החשובים ביותר בכל מבנה הוא היכולת לאטום ולבודד את השטחו הפנימי בצורה אבסולוטית מן העולם שבחוץ. ישנם לא מעט פעמים בהם הקיר מאבד מן החיוניות שלו, כשהוא מתחיל להינזק כתוצאה מפני מזג האוויר, רטיבויות ודליפות.

 

נזקים אלו משפיעים על הקיר באופן ישיר ויכולים לגרום לבעיות תשתית, לבידוד לקוי מחום וקור, להתפוררות של קירות ואפילו לקריסתם. בוודאי יש לכם שאלות על איטום קירות בסנפלינג. לכן, אנשי המקצוע של גובה פלוס כאן כדי לעשות לכם סדר. בואו נתחיל!עבודות איטום בסנפלינגמה זה איטום קירות חיצוניים בסנפלינג?

עבודות איטום בסנפלינג היא אחת השיטות החדשניות והאיכותיות ביותר לאיטום קירות חיצוניים. עד לא מזמן, ביצוע איטום קירות חיצוניים היה לוקח לא מעט זמן ודורש הכנה גדולה. כעת, איטום קירות חיצוניים בסנפלינג מקצר משמעותית את זמני העבודה.

בנוסף, הגמישות בעבודה עם רתמת סנפלינג מקנה לאנשי המקצוע יכולת "לגלוש" יחד לאורך כל המבנה ולהגיע למקומות שאליהם הגישה בשיטות אחרות קשה או לא אפשרית.

 

חשוב לציין כי עבודות איטום בסנפלינג מתבצעות אך ורק על ידי בעלי מקצוע מורשים,  המחזיקים בכל ההיתרים לשם ביצוע עבודות בגובה ולעבודה בסנפלינג, בפרט. כיום, השיטה נחשבת לאחת השיטות המובילות ביותר מאחר והיא משלבת בין מהירות, איכות וביטחון.

 

מתי צריך לבצע איטום בגובה?

איטום קירות נחשב לאחד הפרויקטים השכיחים והפופולריים ביותר בעולמות העבודה בגובה והסנפלינג. יש לא מעט משקי בית פרטים, בנייני מגורים או בנייני משרדים שמגלים כי הקירות החיצוניים והפנימיים שלהם אינם אטומים מספיק מפני מים או נזקי הטבע אחרים.

קירות שלא אטומים בצורה נכונה עלולים לגרום בטווח הרחוק ללא מעט בעיות ונזקים, החל מפגיעה בתשתיות המבנה, התפוררות של קירות או קריסה של הקיר.

במקרים בהם ישנו ספק לגבי יכולות האיטום של הקיר שלכם מן העולם שבחוץ – פנו לאיש מקצוע, שיעזור לכם לאמוד את הנזק ולתקנו.

 

מהם השלבים העיקריים באיטום בסנפלינג?

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג דורש מאיתנו עבודת הכנה מקיפה לפני ביצוע התיקון. אלו השלבים העיקריים בתהליך:

1.      הכנה של השטח: לפני שבעלי המקצוע מתחילים לאטום את השטח יש להכין את השטח בצורה מקצועית. לכן, יצטרכו העובדים בפועל לנקות את הקירות בצורה מקצועית וגם להכין את השטח בצורה נכונה, על מנת לתת לחומרי האיטום החדשים את המקום שלהם לצד יכולת ספיגה גבוהה.

2.      איתור נזילות או רטיבויות: יש סיבה שאתם בוחרים לבצע איטום קירות חיצוניים. כאשר אנחנו מבצעים איטום קירות בסנפלינג אנו צריכים לוודא שהקירות יבשים לגמרי ואין שום נזילות ו/או רטיבות במבנה. אם תמצא נזילה או רטיבות מצטברת, בעלי המקצוע יצטרכו לבדוק מה הוא המקור לנזילה ו/או לרטיבות, לטפל בה, לייבש את הקירות ורק לאחר מכן, לעבור לשלב הבא.

3.      איטום הקיר: בשלב זה יפעלו העובדים לשם איטום הקיר בצורה מקצועית יחד עם חומרי גלם איכותיים, במהלך שלב זה יעברו העובדים עם סנפלינג על גבי כל המבנה ובמידת הצורך, יגיעו למקומות אשר בשיטות אחרות יהיה קשה להגיע אליהם.

 

מהם היתרונות באיטום קירות חוץ בסנפלינג?

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג הפך בשנים האחרונות לפופולרי במיוחד, הן מבחינת לקוחות רבים המבינים את היתרונות הטמונים בשיטה זו והן בעלי מקצוע, אשר עובדים ללא לאות על מנת להיכנס אל קדמת הבמה ולהשתדרג בעולמות העבודה בגובה. עם היתרונות אותם אנו באיטום קירות חוץ בסנפלינג נמנים:

1.      היכולת לגמישות גבוהה: אחד מן היתרונות הבולטים לשיטה זו ביחס לשיטות אחרות בעולמות העבודה בגובה היא הגמישות הגבוהה. דרך סנפלינג ייעודי אנו יכולים "לגלוש" מן הגג אל מקומות שונים לצד מקומות אסטרטגיים ומורכבים, אליהם הגישה בשיטות אחרות יכולה להיות מעט מסובכת. הגמישות בעבודה עם כלי סנפלינג מאפשרת מעטפת מלאה ללקוח והופכת את העבודה לקלה הרבה יותר.

2.      חוסכים זמן רב: אם נשווה לשיטות אחרות, נגלה כי הן אורכות יותר זמן. אם כן, איטום קירות חוץ בסנפלינג חוסך לא מעט זמן והופך את מהלך העבודה למהיר, איכותי ובטיחותי יותר.

3.      חוסכים כסף: היות ובעלי המקצוע נהנים מיכולת גמישות גבוהה וחוסכים זמן רב אין מן הנמנע שגם אתם תחסכו משמעותית.

 

כמה עולה איטום קירות בסנפלינג?

מצוין: החלטתם להזמין בעל מקצוע לפרויקט איטום קירות בסנפלינג.

כעת, אתם תוהים מה הוא המחיר אותו תצטרכו לשלם על העבודה. כאשר מדברים על איטום קירות חיצוניים בסנפלינג, אנו מתייחסים למלאכה מורכבת שמכילה בתוכה לא מעט משתנים ופרמטרים שונים, שמשפיעים על המחיר, למשל:

·                 רמת הסיכון

·                 זמן העבודה

·                  הגובה אליו ידרשו בעלי המקצוע להגיע

·                 נגישות הקירות

·                 מורכבות העבודה

·                 האם ידרשו שירותים נוספים? (למשל: שיקומי בטון) 

מאחר וכל עבודה שונה מזולתה בהרכבה, כל עבודה מתומחרת באופן קונקרטי, לאחר אפיון המבנה וצרכי הלקוח ובהתאם לפרמטרים השונים.

 

איך בוחרים איש מקצוע לאיטום בסנפלינג?

בחירת איש מקצוע לעבודת איטום בכלי סנפלינג היא מלאכה לא קלה בפני עצמה. לפעמים, ניתן "ללכת לאיבוד" בתוך ההיצע הגדול של בעלי המקצוע והעסקים ולכן, ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור בצורה נכונה איש מקצוע לאיטום בסנפלינג:

1.      ניסיון מוכח: נרצה לבחור בעל מקצוע עם ניסיון מוכח בעבודה בגובה, בדגש על עבודות בתחום הסנפלינג. כאשר אנחנו עובדים עם בעל מקצוע בעל ניסיון אפשר להיות רגועים ובטוחים כי הוא ידע איך לייעל את העבודה ואף לתת פתרונות יצירתיים לבעיות שונות, שעלולות לצוץ במרוצת העבודה.

2.      מוניטין ולקוחות מרוצים: המוניטין של החברה איתה אתם עובדים מצביע בצורה ישירה על איכות העבודה שלה. לקוחות מרוצים לא משקרים, בדקו וחפשו ביקורות והמלצות על עבודות שהחברה ביצעה.

3.      שימוש בחומרים איכותיים ומכשור מתקדם: איטום קירות חוץ בסנפלינג הוא מלאכה מורכבת, הדורשת מיומנות ומקצועיות ללא לאות. בדקו שהחברה איתה אתם עובדים מחזיקה בכל המכשור המתקדם לשם ביצוע העבודה בצורה מקצועית ובטיחותית ועובדת עם חומרים איכותיים.

4.      בדקו שהחברה מחזיקה בכל ההיתרים הדרושים: עבודה בגובה דורשת היתרים ורישיונות מיוחדים. בדקו שאנשי המקצוע המגיעים אליכם מחזיקים בכל הרישיונות וההיתרים לביצוע המלאכה – כך תדעו שאתם בידיים טובות ועובדים בעל מקצוע מוסמך!

5.      אחריות מקצועית:  תקלות עלולות לצוץ בכל רגע נתון. בדקו כי החברה איתה אתם עובדים נותנת אחריות מקצועית לכל העבודה שלה, הן לאחר העבודה והן בזמן העבודה.

 

איטום בסנפלינג עושים רק עם גובה פלוס!

אנחנו, בחברת גובה פלוס, גאים לספר שחברתנו היא מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל. אנו מפעילים מערך שלם של עובדים מיומנים ומוסמכים, אשר מבצעים עבודות בגובה, לרבות סנפלינג תעשייתי. חברתנו הפכה במרוצת השנים לביטוי שגור למקצועיות ואמינות ונמצאת בראש העשייה בתחום העבודות בגובה כבר למעלה מ-15 שנים, עם הציוד המשוכלל והחומרים האיכותיים ביותר.

 

אלפי לקוחות מרוצים לא טועים, אנו מזמינים אתכם לבחור נכון – זה הזמן שלכם לבחור גובה פלוס. דברו איתנו עוד היום במספר הטלפון: 052-6690325 ונשמח לעמוד לשירותכם!


איטום קירות חיצוניים בסנפלינג  איטום קירות חיצוניים בסנפלינג  איטום קירות חיצוניים בסנפלינג   

    


 

logo בניית אתרים