איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

 

אחד הדברים החשובים ביותר בכל מבנה הוא היכולת שלו לאטום ולבודד אותנו בצורה אבסולוטית מן העולם שבחוץ, ישנם לא מעט פעמים בהם הקיר מאבד מן החיוניות שלו ואנו עדים למקרים בהם המבנה מתחיל להינזק כתוצאה מפני מזג האויר, רטיבויות ודליפות. אלו משפיעים על הקיר באופן ישיר ויכולים לגרום לבעיות תשתית, בידוד לוקה מחום וקור, התפוררות של קירות ואף קריסתם. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות איטום קירות חיצוניים בסנפלינג – אנשי המקצוע של גובה פלוס פה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

 

עבודות איטום בסנפלינג

 

מה זה איטום קירות חיצוניים בסנפלינג?

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג היא הלכה למעשה אחת מן השיטות החדשניות והאיכותיות ביותר לשם ביצוע איטום קירות חיצוניים. עד לא מזמן ביצוע מלאכה של איטום קירות חיצוניים היה לוקח לא מעט זמן ודורש הכנה גדולה, יחד עם איטום קירות חיצוניים בסנפלינג ניתן לקצר את זמני העבודה בצורה משמעותית. כמו כן, הגמישות בעבודה והיכולת "לגלוש" יחד עם סנפלינג ייעודי לאורך כל המבנה ואף למקומות בהם הגישה בשיטות אחרות לא אפשרית.

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג נעשית אך ורק על ידי בעלי מקצוע המחזיקים בכל ההיתרים לשם ביצוע עבודות בגובה לצד עבודה בסנפלינג בפרט. כיום השיטה נחשבת לאחת השיטות המובילות ביותר מאחר והיא משלבת בין מהירות, איכות וביטחון.

 

מתי יש צורך באיטום קירות בסנפלינג?

איטום קירות נחשב לאחד המקרים השכיחים והפופולריים ביותר בעולמות העבודה בגובה והסנפלינג. אנו רואים לא מעט משקי בית פרטים, בתים משותפים ואף מגדלי עסקים אשר מגלים כי הקירות החיצוניים והפנימיים שלהם אינם אטומים מספיק מפני מים ושאר נזקי הטבע השונים. קירות אשר לא אטומים בצורה נכונה עלולים לגרום בטווח הרחוק ללא מעט בעיות ונזקים החל מפגיעה תשתיות הבית, התפוררות של קירות ולעיתים אף לקריסה של הקיר. במקרים בהם ישנו ספק לגבי יכולות האיטום של הקיר שלכם מן העולם שבחוץ – אין מן הנמנע לפעול לשם איטום קירות בסנפלינג.

 

מהם השלבים העיקריים בתהליך העבודה?

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג דורש מאיתנו התארגנות נכונה ומקצועית לפניי, למעשה ישנם מספר שלבים אותם אתם תפגשו במהלך העבודה.

·         הכנה של השטח – לפני שבעלי המקצוע מתחילים לאטום את השטח יש צורך בלהכין את השטח בצורה מקצועית, לכן יצטרכו העובדים בפועל לנקות את הקירות בצורה מקצועית יחד עם מכשור מתקדם ולהכין את השטח בצורה נכונה על מנת לתת לחומרי האיטום החדשים את המקום שלהם לצד יכולת ספיגה גבוהה.

·         איתור נזילות ו/או רטיבויות – יש סיבה בגללה אתם בוחרים לבצע איטום קירות חיצוניים, כאשר אנחנו מבצעים איטום קירות בסנפלינג אנו צריכים לבדוק כי הקירות הינם יבשים לגמרי ואין שום נזילות ו/או רטיבות במבנה. לכן, בעלי המקצוע יצטרכו לבדוק מה הוא המקור לנזילה ו/או לרטיבות, לטפל בה, לייבש את הקירות ולאחר מכן לעבור לשלב הבא.

·         איטום הקיר – בשלב זה יפעלו העובדים לשם איטום הקיר בצורה מקצועית יחד עם חומרי גלם איכותיים, במהלך שלב זה יעברו העובדים עם סנפלינג על גבי כל המבנה ואף יגיעו למקומות אשר בשיטות אחרות יהיה קשה להגיע אליהם.

 

מהם היתרונות באיטום קירות חוץ בסנפלינג?

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג הפך בשנים האחרונות לפופולרי במיוחד הן מבחינת לקוחות רבים המבינים את היתרונות הטמונים בשיטה זו והן בעלי מקצוע אשר עובדים ללא לאות על מנת להיכנס אל קדמת הבמה ולהשתדרג בעולמות העבודה בגובה. בין היתרונות אותם אנו באיטום קירות חוץ בסנפלינג:

 

·         היכולת לגמישות גבוהה – אחד מן היתרונות הבולטים לשיטה זו ביחס לשיטות אחרות בעולמות העבודה בגובה היא היכולת לגמישות גבוהה. דרך סנפלינג ייעודי אנו יכולים למעשה "לגלוש" מן הגג אל מקומות שונים לצד מקומות אסטרטגיים ומורכבים אליהם הגישה בשיטות אחרות יכולה להיות מעט מסובכת. הגמישות בעבודה יחד עם סנפלינג נותנת את האפשרות לתת מעטפת מלאה ללקוח ולהפוך את העבודה לקלה הרבה יותר.

·         חוסכים זמן רב -  אם אנו נסתכל על שיטות אחרות אנו נגלה כי הן אורכות לא מעט זמן, יחד עם זאת איטום קירות חוץ בסנפלינג חוסכת לנו לא מעט זמן והופכת את מהלך העבודה למהיר, איכותי ובטיחותי באותה נשימה.

·         חוסכים גם כסף – היות ובעלי המקצוע נהנים מיכולת גמישות גבוהה וחוסכים זמן רב אין מן הנמנע שגם אתם תחסכו לא מעט כסף.

 

מהי העלות לאיטום קירות בסנפלינג?

החלטתם להזמין בעל מקצוע לשם איטום קירות בסנפלינג ואתם תוהים מה הוא המחיר אותו אתם תצטרכו לשלם לשם ביצוע המלאכה. כאשר אנחנו מדברים על איטום קירות חיצוניים בסנפלינג אנו מדברים על מלאכה מורכבת אשר מכילה בתוכה לא מעט משתנים ופרמטרים שונים אשר עלולים להשפיע בצורה ישירה על המחיר.

 

בין המשתנים השונים אותם אנו פוגשים אשר משפיעים בצורה ישירה על העלות אנו רואים: המלאכה אשר צריכה להתבצע, רמת הסיכון, זמן העבודה לשם ביצוע העבודה, הגובה אליו ידרשו בעלי המקצוע להגיע, נגישות, מורכבות העבודה, מקור הרטיבות, האם ידרשו שיקומי בטון, סוג חיפוי הקיר ואף גם למוניטין ולניסיון של החברה בעולמות האיטום והסנפלינג יש חלק במחיר אותם תשלמו.

 

מאחר וכל עבודה הינה שונה אין מן הנמנע שהיא תתומחר בצורה אחרת, אנו מזמינים אתכם לשיחה עם אנשי המקצוע של גובה פלוס – יחד איתנו נאפיין יחד את כל הצרכים שלכם ונכין עבורכם הצעת מחיר בהתאמה אישית עבורכם.

 

מה חשוב לדעת לפני בחירת איש מקצוע לאיטום בסנפלינג?

בחירת איש מקצוע לאיטום בסנפלינג היא מלאכה לא קלה אשר דורשת התייחסות רצינה ומעמיקה, אנו מאמינים שאתם שואלים את עצמכם מה הם הדברים אותם אתם צריכים לדעת טרם בחירת איש מקצוע לאיטום בסנפלינג. איטום קירות בסנפלינג מכיל בתוכו לא מעט יתרונות וכתוצאה מכך אנו רואים לא מעט בעלי מקצוע אשר עושים "הסבה" בתחומם ומגיעים אל עולמות העבודה בגובה. יחד עם זאת לפעמים ניתן ללכת לאיבוד מבין כל ההיצע הגדול, ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור בצורה נכונה איש מקצוע לאיטום בסנפלינג:

 

·         ניסיון לצד ותק – אנו נרצה לבחור בעל מקצוע בעל ניסיון בעולמות העבודה בגובה לצד ניסיון ו-ותק בתחום הסנפלינג. כאשר אנחנו עובדים עם בעל מקצוע בעל ניסיון אנו יכולים לדעת כי הוא ידע איך למקסם בצורה נכונה את יעילות העבודה ואף לתת פתרונות יצירתיים לבעיות שונות העלולות לצוץ במרוצת העבודה.

·         מוניטין – המוניטין של החברה איתה אתם עובדים מצביע בצורה ישירה על איכות העבודה שלה – חומרי הגלם איתם הם עובדים, האנשים אותם הם מביאים אל אתר העבודה וכל שאר התהליכים במהלך ואחרי האיטום. בדקו כי החברה איתה אתם עובדים מאופיינת במוניטין גבוה.

·         מכשור מתקדם – איטום קירות חוץ בסנפלינג היא לא המלאכה הכי פשוטה והיא דורשת מיומנות ומקצועיות ללא לאות, בדקו כי החברה איתה אתם עובדים מחזיקה בכל המכשור המתקדם לשם ביצוע העבודה בצורה מקצועית ובטיחותית.

·         כל ההיתרים הרלוונטיים – עבודה בגובה לצד איטום קירות בסנפלינג דורשת היתרים ורישיונות מיוחדים, בדקו כי כל אנשי המקצוע המגיעים אליכם מחזיקים בכל הרישיונות וההיתרים לביצוע המלאכה – כך תדעו שאתם בידיים טובות ועובדים עם בעלי מקצוע מיומנים ואיכותיים.

·         אחריות מקצועית – תקלות עלולות לצוץ בכל רגע נתון, בדקו כי החברה איתה אתם עובדים נותנת אחריות מקצועית לכל העבודה שלה הן לאחר העבודה והן בזמן העבודה.

·         זמינות – ישנם לא מעט מקרים בהם אנו נצטרך לקבל טיפול SOS למבנה שלנו, זמינות היא חלק בלתי נפרד מן הבחירה של בעל עסק.

 

למה מומלץ לבחור בגובה פלוס לאיטום בסנפלינג?

חברת גובה פלוס הינה אחת מן החברות הוותיקות והמובילות בישראל ומפעילה מערך שלם של עובדים מיומנים ואיכותיים אשר מבצעים עבודות בגובה לצד סנפלינג תעשייתי. החברה הפכה במרוצת השנים לביטוי שגור למקצועיות ואמינות. החברה פועלת ללא לאות כבר למעלה מ – 15 שנים ונחשבת לבחירה הטבעית של אלפי לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים ברחבי הארץ. כל אנשי המקצוע בגובה פלוס הינם מקצועניים בתחומם אשר מחזיקים בכל הרישיונות וההיתרים לביצוע עבודתם לצד השתלמויות שוטפות אותן הם עוברים לשם חידוד נהלים ושיפור יכולות עבודה. החברה עובדת עם הציוד המשוכלל והמוביל ביותר בעולמות העבודה בגובה ופועלת ללא לאות על מנת להישאר תמיד בקדמת הבמה.

אנו מזמינים אתכם לבחור נכון – זה הזמן שלכם לבחור גובה פלוס.

 

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג  איטום קירות חיצוניים בסנפלינג